Moje cesta.

Caddy. Zvládnout víc než ostatní.

Caddy. Zvládnout víc než ostatní.

Uveze nejvíc
Caddy je nejen robustní vůz, který toho vydrží opravdu hodně. Ale ještě toho uveze víc než ostatní. Konkrétně je jeho užitná homost 945 kg, což znamená, že ve své kategorii toho uveze bezkonkurečně nejvíc.

Spolehlivost
Caddy je parťák, který Vás nenechá na holičkách. A nejde jen o motor a bezpečnostní opatření. Adaptivní tempomat, ABS a inovativní brzdový systém, to jsou nástroje, díky kterým se na Caddy můžete vždy spolehnout.

Bezpečnost
Parkovací systémy, mezikolní brzda, airbagy nejen pro řidiče a spolujezdce, ale i boční a hlavové airbagy. To jsou jen některé z chytrých pomocníků, které se starají o vaše bezpečí.

Záruka 4 roky
Do Caddy můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max 200 000 km. I toto je součást sériové výbavy.Caddy Alltrack. Prosadit se kdekoliv.

Zlepšená trakce
Caddy jako jediný ve své třídě může být již od výrobce na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION, který zajišťuje optimální trakci a zvýšenou bezpečnost při průjezdu zatáčkami. Caddy Alltrack s pohonem všech kol tak dojede na ta nejkrásnější místa, a to i v případě, že pojedete po mokrých nebo zasněžených silnicích.

Komfort pro individualisty
V interiéru upoutá pozornost komfortní palubní deska s dekory „Carbon Square Dark“, částečná výbava v kůři s ozdobnými švy v barvě „Muskat“, detaily zdobené chromeme a klimatizace. Dokonalý zvuk pro objevitelské výpravy pak zajistí rádio „Composition Colour“.

Výrazný „offorad“ vzhled
Výjimečný exteriér vozu Caddy Alltrack podtrhují doplňkové díly lakované v barvě vozu, podélné střešní nosiče a kryty vnějších zpětných zrcátek ve stříbrné barvě, prosklení „Privacy“ i zatmavená zadní světla. Vynikající přenost síly na vozovku pak zajistí sedmnácitpalková kola z lehké slitiny „Quito“.

Záruka 4 roky
Do Caddy Alltrack můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max. 200 000 km. I toto je součást sériový výbavy.

Transporter. Vždy dorazit včas.

Transporter. Vždy dorazit včas.

Tradiční spolehlivost
Transporter vyrazil poprvé na silnice před neuvěřitelnými 68 lety. Za tu dobu se na něm změnil snad každý šroubek. Každý model je dokonalejší, než ten předchozí. A díky této tradici a k dokonalosti vycezilované spolehlivosti se z něj stala legenda a leader ve svém segmentu. I proti, když se řekne dodávka, spousta lidí si představí právě Transporter.

Úsporné motory TDI
Motory TDI mají mimořádně nízkou spotřebu, ale i dostatečně silný výkon, aby vám dopřály radost z jízdy. Sedmistupňová převodovka DSG i pohon všech čtyř kol 4MOTION, to jsou věci, které z Transportera dělají vůz, o který se dá opřít.

Bezpečnost
Asistenční systémy dovedou rozpoznat vaši únavů a upozornit vás na to, že přejíždíte z jednoho pruhu do druhého. Dovedou předvídat riziko srážky. A o vaši bezpečnost se pochopilně starají i airbagy. 

Záruka 4 roky
I Transporter nabízí prodlouženou záruku o dva roky a najetí 200 000 km.


Crafter. Umět pořádně zabrat.

Nejmodernější asistenti
Odborníci ve 22 zemích se shodli na tom, že řešení asistenčních služeb Crafteru je na takové úrovni, že si zaslouží ocenění Mezinárodní dodávka roku 2017. Mohly za to mj. aktivní ochrana boků, asistent pro vyjíždění z parkovacího místa i asistent pro couvání s přívěsem.

Funkčnost
Sedadla ergoComfort s odpružením, nejlepší přístup do nákladového prostoru i možnosti zajištění nákladu a skvělé pracovní místo řidiče. Argumentů, proč je Crafter vašim ideálním funkčním pomocníkem je mnoho.

Velká bezpečnost
Asistent pro změnu jízdního pruhu, kompenzaci bočního větru, Lane Assist i multikolizní brzda. Crafter využívá ty nejmodernější nástroje k tomu, aby se vám ani nikomu jinému nic nestalo.

Záruka 4 roky
Do Crafteru můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max. 200 000 km. 


Amarok. Nikdy neuhnout.

Síla, kteoru zkrotíte jen vy
Amarok byl postavený tak, aby ho v terénu nic nezastavilo. Šestiválec s výkonem 190 kW vás dostane tam, kam potřebujete. A na silnici zase ucítíte jeho temperament a dravost.
Třílitrový šestiválec navíc můžete pomocí funkce overboost krátkodobě nabudit až na 273 koní. Je jen na vás, zda jej budete více využívat v náročném terénu, či si budete užívat unikátních dynamických schopností na silnici. Skvělá kombinace automatické osmistupňové převodovky a stálého pohonu všech kol 4MOTION pak zaručuje maximální pocit bezpečí a snadnou ovladatelnost.

Styl i výkon
Nový Amarok disponuje největší ložnou plochou ve své třídě. Takže praktičtější pick-up neexistuje. Prémiový model aventura navíc ale nabízí i spoustu stylu a vytříbený design. Dvacetipalcová kola z lehké slitiny, bi-xenonové světlomety zaručující nejen že na vás bude radost pohledět, ale hlavně budete skvěle vidět vy. Chromované detaily či sportsbar – je toho spousta k užitku i obdivu.

Řidičův trůn
Pokud se dostanete do situací, které vyžadují hodně dřiny. S Amarokem na to nejste nikdy sami. Nová generace asistenčních systémů vám pomůže při jízdě ze svahu či při rozjíždění se do kopce. Samozřejmostí je i ParkPilot a tempomat. Příjemné detaily jako kožený volat, moderí infotainment včetně navigace Discover Media. Sedadlo řidiče pak nabízí 12 nastavitelných parametrů, pomocí nichž si můžete dopřát absolutní pohodlí na míru.

Užívejte si stejné práci i volný čas
Co to znamená když se řekne 3,5 tuny? To, že váš Amarok na přívěsu bez problému uvedze koně, jachtu nebo malý bagr. Vyspělý podvozek Amaroku zase zaručí komfortní jízdu i při zatížení 985 kg.
Drsné a odolné auto, které z vás ale nevyklepe duši. Vše o čem pravý chlap sní. 

Záruka 4 roky
I do Amaroku můžete nasednout s klidem a prodlouženéu zárudou o dva roky při ujetí max. 200 000 km.